Przejdź do głównej zawartości

Idea Pavonique

Nasze motto: Klejnoty kuchni włoskiej zobowiązuje. Nie jest to pusty slogan, ale konkretne parametry produktu: metoda wytwarzania, smak, aromat, wydajność, czyli te cechy, które budują jakość produktu. Produkty wytwarzane z troską o zdrowie człowieka są dla nas priorytetowe.

Głęboko wierzymy, że "kuchnia" jest również sferą życia, w której wyraża się nasz humanizm. Nie ma lepszych miejsc od przytulnej kuchni, eleganckiej restauracji, ulubionej kawiarenki, w których pośród zapachów i smaków dzielimy się naszymi historiami. Tu także dyskutujemy o tym co dla nas ważne: o życiu, o naszych planach, o naszych pasjach: o literaturze, muzyce, sztuce, sporcie.

Zadaniem PAVONIQUE jest zaproponować wspaniałe włoskie wina i specjały kuchni, opowiedzieć o nich, pokazać ich historię i odkryć ich magię

Kiedy decydujemy się na wprowadzenie nowego artykułu, zawsze mamy nadzieję, że trafi on do kogoś, kto podobnie jak my potrafi docenić wspaniałą kulinarną przygodę. Nie ma większej satysfakcji niż poznanie osoby, która złapała „włoskiego bakcyla” i z którą można pogawędzić o kuchni, emocjach z nią związanych, zapachach i smakach.

zespół PAVONIQUE

Polecany produkt

Pavonique Sp. z o.o. w likwidacji, ul. Okulickiego 7/9, 05-500 Piaseczno, tel: + 48 22 839 71 99, fax: + 48 22 839 71 98, info@pavonique.pl
NIP 118-00-74-608, Regon 010903310, KRS 0000029710 Sąd Rejonowy dla M.St.Warszawy XIII Wydział Gospodarczy K.R.S.